www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Nemzetközi gépjárművezető

Hozzáadva: 2017.02.27.
lejárt

Feladatok:

- Jármű esztétikai és műszaki karbantartása.

- A fuvarfeladat előírásszerű teljesítése.

- A belső utasítások, valamint a tevékenységi köréhez tartozó jogszabályok ismerete és betartása.

- Áruszállítás Nyugat-Európában euro4-es, 5-ös MAN autóval / 13,6-os ponyvás szerelvénnyel (Mega félponyvás)

Elvárások

- Érvényes B+C+E kategóriás jogosítvány;

- Digitális járművezetői tachográf kártya;

- GKI kártya;

- Bármelyik PAV vizsga;

- Nemzetközi biztosítási kártya (E111)

- Útlevél

Értékelt kvalitások

- Idegennyelv ismeret

- EU-zásra való nyitottság

Amit nyújtunk

- Versenyképes fizetés + prémium

- Telefon

- Munkaruha

- Teljes felszerelés, kiváló minőségű jármű

- Céges üdülési lehetőség

- Törekszünk rá, hogy a 45 órás pihenőidőt itthon lehessen kivenni és hétvégére essen.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Külföld