www.cvonline.hu

Nemzetközi gépjárművezető

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

A Willi Betz Hungária Kft egy nagy múltú nemzetközi szállítmányozási cégcsoport magyar tagja nemzetközi gépjárművezető munkatársakat keres nyerges szerelvényeke, nyugat európai fuvarfeladatokhoz . Párban jelentkező gépkocsivezetőket is várunk 2 fős járatokra. Járműparkunkat korszerűsítjük és egyben bővítjük. DAF, Renault, Mercedes vontatókkal dolgozunk rolóponyvás pótokkal.
Magas szintű szakmai elvárásainkhoz annak megfelelő jövedelmet biztosítunk. Elsősorban tapasztalt gépkocsivezetők jelentkezését várjuk. Nemzetközi gépkocsivezetőink 4 hét - 1 hét rendszerben dolgoznak valamint az 1 hét pihenőn felül az éves szabadságkeret is a munkatársak  rendelkezésére áll.

Folyamatos a felvétel, nem dátumhoz kötött.

Elvárások:

  • gyakorlat nyerges szerelvénnyel (nemzetközi gépkocsivezetőnek nemzetközi gyakorlat)
  • gépjármű vezetői kártya
  • nemzetközi árufuvarozói igazolvány
  • útlevél
  • darabárus ADR igazolvány / gépkocsivezetőinknek a felújító tanfolyam költségeit a cég vállalja
  • B,C,E kat. Jogosítvány
  • min. PAV 2-es besorolású alkalmassági bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Magyar hatóság által kiállított érvényes okmányokkal rendelkező leendő gépkocsivezető kollégák jelentkezését várjuk.

Jelentkezés írásban, szakmai önéletrajz beküldésével:

Willi Betz Hungária Kft. 2071 Páty, Pf.: 14.

vagy e-mailben.

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...