www.cvonline.hu

Nemzetközi Gépjárművezető

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő, Nyugat-Európában tevékeny fuvarozó cég, SZ-M Cargo Kft (Waberer’s Franchise) budapesti telephellyel  keres:

kollégákat.

Amit nyújtunk:

  • Biztos , kiszámítható jövedelem. 40€ napi díj illetve akár 20 FT-os km bér+ alap bér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Kedvezményes lakás vásárlási lehetőség

Munkakörülmények:

  • Rugalmas, személyre szabott munkaidő és garantált, megnövelt otthonlét (3-4 hét munka, 3-7 nap otthonlét)
  • új, korszerű állóklímás EURO5 EEV és EURO6-os gépjárműpark
  • 561/2006/EK és AETR rendeletek szerinti munkavégzés
  • Dinamikus csapatmunka

Elvárások:

  • E kategóriás jogosítvány
  • Belföldi és Nemzetközi árufuvarozói vagy GKI igazolvány (lejárt GKI megújítását meghitelezzük! )
  • Érvényes útlevél (magyar útlevél hiányában Budapesten lehetőség van az igénylésre)
  • Betöltött 21. életév
  • Digitális gépjárművezető kártya
  • 1-2 éves tapasztalat

Betanítási programunk keretében kezdők jelentkezését is várjuk, tapasztalt oktató kollégák segítik a betanulást!

Érdeklődni telefonon a +36-30-9-289-050 - es telefonszámon lehet vagy az alábbi e-mail címre várjuk Önéletrajzát.