www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Fuvarozási vállalat

keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • nemzetközi fuvarok szervezése és lebonyolítása
  • szállítási folyamatok nyomon követése
  • kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal, vámkezelési spedíciókkal,         átrakóhelyekkel
  • gépkocsivezetők vezénylése, irányítása
  • új ügyfelek szerzése
  • fuvarszervezéshez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • angol és/vagy német/orosz nyelv társalgási szintű ismerete (aktív, napi    használat írásban és szóban)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • AETR vezetési is pihenőidőkre vonatkozó szabályok ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomag
  • jó hangulatú, dinamikus csapat

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő