www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 762 napja lejárt

 Főbb feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarszervezés –FTL vagy LTL vagy groupage területen
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Árajánlatok készítése, optimális megoldások keresése
  • Költséghatékony útvonaltervezés
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja, rendszerben való feldolgozása
  • Ügyfelek igényeinek megértése és kiszolgálása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Kapcsolattartás sofőrökkel
  • Ad- hoc jellegű problémák megoldása, jelentések, egyeztetések

Elvárások:

  • Folyékony Német vagy Angol nyelvtudás szóban és írásban, bármely más nyelvismeret előnyt jelent
  • Minimum 1 év fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
  • Kapcsolati tőke
  • Határozott fellépés, pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Kitűnő problémamegoldó és szervező készség
  • Önálló, gyors döntéshozatali képesség
  • Vonatkozó szabályzatok ismerete
  • Proaktív személység

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Utazástámogatás
  • színvonalas munkahelyi körülmény

Jelentkezni: Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát - havi nettó bérigény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német