www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 866 napja lejárt

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

 Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarszervezés,
  • Fuvarlevelek rögzítése,
  • Fuvarbörze napi használata
  • Kapcsolattartás, aktív kommunikáció német nyelven a külföldi partnerekkel
  • Túlfutások ellenőrzése,
  • Üzemanyag fogyasztások kezelése, kimutatása
  • Túralapokhoz előlap készítése
  • Aktuális fuvarozási szabályok oktatása sofőröknek
  • Különféle külső és belső kapcsolattartást szolgáló iratok, levelek, egyéb dokumentumok készítése, szerkesztése,
  • Fuvarozás során felmerülő problémák gyors megoldása

Elvárások:

  • Erős német nyelvtudás
  • Belföldi – külföldi fuvarozási jogszabályok naprakész ismerete, aktuális változások nyomon követése,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, terhelhetőség és alaposság
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Külföldi munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Önéletrajz beadási határideje: 2014.09.06

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi mail címre várjuk “ügyviteli munkatárs” megjelöléssel.

Helyek Külföld
Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő