www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.10.
Hirdetés azonosító: 835195

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat nemzetközi közúti fuvarszervező pozícióba.

Feladatok:

Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, folyamat figyelemmel kísérése, ellenőrzése
Operációs tervek készítése
Társosztályokkal való kapcsolattartás
Partnerekkel kapcsolattartás
Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

Középfokú végzettség
Minimum 3 éves tapasztalat fuvarszervezés területén
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Felhasználói szint számítástechnikai ismeretek
Proaktív, dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a