www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 825481

Logisztikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat fuvarszervező pozícióba.

Feladatok:

Nemzetközi fuvarfeladatok szervezése, koordinálása
Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új kapcsolatok kiépítése
Tenderek árkalkulációinak elvégzése
A kapcsolódó dokumentáció vezetése

Elvárások:

Közép vagy felsőfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség,dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján