www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

Magyar tulajdonú - nemzetközi fuvarozói tevékenységet végző - cég nemzetközi fuvarszervező munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának felügyelete, koordinálása
  • Együttműködés a fuvarszervező kollégákkal
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a megbízói kör folyamatos bővítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiterjedt megbízói kapcsolatrendszer
  • Munkavégzéshez szükséges angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy más európai idegennyelv aktív ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Debrecen vonzáskörzete

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol