www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 111 napja lejárt

A Frikus Hungária Fuvarozási Kft.

nemzetközi fuvarszervezőt

keres.

Munkavégzés helye: Szombathely
Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat a nemzetközi fuvarszervezés, illetve szállítmányozás területén
  • Német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, biztos szakmai tudásra épülő határozott fellépés, ügyfélorientált szemlélet, jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • Partnereink, megrendelőink részére a megfelelő fuvarkapacitás költséghatékony biztosítása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, potenciális új megrendelők megnyerésével a forgalom növelése
  • Elvégzett feladatok adminisztrációja/fuvarozási adminisztráció, árajánlatok készítése

Amit a munkahely kínál:

  • Gyors fejlődési lehetőség az ügyfélkapcsolati és a nemzetközi szállítmányozás területén
  • Az új kolléga szakmai előmenetelével párhuzamos emelkedő bérezés

Kérjük fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldje!

Helyek Szombathely
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő