www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.19.
Hirdetés azonosító: 1075320

Nemzetközi szállítmányozással és raktározással foglalkozó, stabil hátterű partnerünkhöz keresünk Fuvarszervezőt angol és/vagy német nyelvtudással.

Feladatok:

- Nemzetközi, közúti szállítmányok, teherfuvarok szervezése
- Költséghatékony útvonaltervezés
- Új partnerek felkeresése, meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása
- Egyéb, adminisztratív feladatok

Elvárások:

- nemzetközi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
- angol és/vagy német nyelvtudás
- logisztikai tanulmányok előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatás
- stabil hátterű munkáltató

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a