www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 395 napja lejárt

Magyar tulajdonban levő Teleki-Trans Kft., nemzetközi fuvarozó-szállítmányozó vállalkozás

nemzetközi fuvarszervezőt

keres debreceni irodájába.

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása
  • Szállítások nyomonkövetése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (szakirányú végzettség előny)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német, francia nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, agilis, önálló személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs képesség, ügyfélorientált személyiség
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér, hosszú távú lehetőség
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Egyéb nyelvismeret

Munkavégzés helye:
Debrecen
Fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket a megadott e-mail címen keresztül várjuk. Köszönjük jelentkezését!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német