www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező

  • A hirdetés 301 napja lejárt

Fuvarozási tevékenységet végző cég

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának koordinálása
  • Együttműködés a fuvarszervező kollégákkal
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a megbízói kör folyamatos bővítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló szervező- készség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiterjedt megbízói kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Balmazújváros

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő