www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező- Üllő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 1063176

Logisztikai partnercégünkhöz keresünk NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐT!

Feladatok:

- Fuvarrendelések fogadása, feldolgozása, megfelelő fuvareszközök biztosítása,
- fuvarmegbízások elkészítése, elküldése,
- kapcsolattartás a megbízóval, címzettel, alvállalkozóval, együttműködés a felmerülő problémák kezelésében,
- szállítmányozási feladatok megfelelő adminisztrációja, dokumentumok lefűzése,
- riportok, KPI kimutatások készítése.

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- fuvarszervezés területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- precizitás, megbízhatóság
- önálló munkavégzés
- logisztikai ügyintézői tanfolyam (OKJ)
- angol nyelvtudás
- ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
- magabiztos MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

- Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállaltnál
- felelősség a pozícióban
- céges telefon, laptop
- cafeteria

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján