Nemzetközi Fuvarszervező - Szlovák nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3848)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.29.
Hirdetés azonosító: 967354
lejárt

Európa számos országában működő, szállítmányozással foglalkozó Partnerünk budapesti csapatába keresünk munkatársat határozatlan időre, az alábbi munkakörbe:

Nemzetközi Fuvarszervező - Szlovák nyelvtudással (Refernciaszám: PJ3848)

Feladatok:

  • rendkívül gyorsan bővülő piaci jelenlét támogatása egy profi csapat tagjaként
  • folyamatos kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal, vámkezelő spedíciókkal, átrakóhelyekkel
  • ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása
  • árajánlatok bekérése, optimális megoldások keresése
  • közúti fuvarok szervezése
  • új ügyfelek szerzése, üzletfejlesztési tevékenység támogatása
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • szállítmányozás, logisztikai területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes szlovák nyelvtudás ÉS kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú, kommunikatív személyiség

Azok jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznak pörgős, sok szervezést igénylő feladatokkal napi 8 órában. Megbízónk ezért kiemelkedő bérezést, teljesítménybónuszt és színvonalas körülményeket biztosít!

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.