www.cvonline.hu
Nemzetközi fuvarszervező (Referenciaszám: PJ3015)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 919209
lejárt

Ügyfelünk Európa több országában jelen lévő közúti fuvarszervezéssel foglalkozó, piaci jelenlétét stabilan növelő cégcsoport budapesti irodája. Lendületes csapatukba keresik munkatársaikat

Nemzetközi fuvarszervező

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:
- Közúti fuvarszervezés - FTL területen

- Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és a fuvarozókkal
- Ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása
- Árajánlatok értékelése, készítése, optimális megoldások keresése
- Költséghatékony útvonaltervezés
- Tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
- 1-3 év fuvarszervezési tapasztalat; komplett szállítmányok szervezésében szerzett gyakorlat előny!
- Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás. Bármely más balkáni nyelv ismerete előny!
- Preferáltan szakirányú végzettség: külkereskedelem, logisztika, stb. területen

- Jó kommunikációs és szervezőkészség
- Precizitás, logikus gondolkodás

Amit megbízónk kínál:
- Átlagon felüli bérezés
- Havi és negyedéves teljesítménybónusz
- Színvonalas munkahelyi körülmények
- Tervezhető, rugalmas munkaidő
- Hosszabb távon szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.