www.cvonline.hu

Nemzetközi fuvarszervező - Pápa (Referenciaszám: NB-1896)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.19.
Jelentkezési határidő: 2017.11.25.
Hirdetés azonosító: 1124425

Feladatok:

  • Saját fuvareszközök optimális kihasználásának biztosítása
  • Fuvarigényekre megoldások találása
  • Üres átállások csökkentése, járatok optimalizálása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, ügyfelekkel, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerezett szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • 2 műszakos munkarend vállalása (7:00-16:00; 12:00-20:00)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Veszprém megye - Pápa

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi árufuvarozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1896-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai menedzser, Speditőr, Szállítási menedzser, Szállítási projekt menedzser
Régió Pápa
Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű