Nemzetközi Fuvarszervező - Orosz nyelvtuással (Referenciaszám: PJ3825)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.02.
Hirdetés azonosító: 963765
lejárt

Ügyfelünk Európa számos országában működtet szállítmányozással foglalkozó helyi irodákat. Budapesti irodájuk az egyik legnagyobb a cégcsoporton belül, ami további piacok felé bővíti tevékenységét. Lelkes, profi csapatuk erősítésére keresünk munkatársat határozatlan időre:

Nemzetközi Fuvarszervezői - Orosz nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3825)

Feladatok:

  • közúti fuvarok szervezése
  • folyamatos kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal, vámkezelő spedíciókkal, átrakóhelyekkel
  • ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása
  • árajánlatok bekérése, optimális megoldások keresése
  • új ügyfelek szerzése
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése:

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes orosz ÉS angol nyelvtudás
  • ügyfélközpontú, kommunikatív személyiség
  • pörgős, aktív munkastílus

Előnyt jelent:

  • fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

Azok jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznak pörgős, sok szervezést igénylő feladatokkal napi 8 órában. Megbízónk ezért bejelentett, versenyképes bérezést, teljesítménybónuszt és színvonalas körülményeket biztosít!

Munkavégzés helyszíne: Budapest IX. kerület (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető)

Kérem, hogy fényképes önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.