www.cvonline.hu

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 778408
lejárt

  FUVARSZERVEZŐK FIGYELEM! A szállítmányozás / fuvarozás a logisztikának az egyik legizgalmasabb, legdinamikusabb része! Ha szívesen csinálja ezt a tevékenységet nemzetközi nagyságrendben, elsősorban francia nyelvterületre, ez a pozíció Önnek szól!

Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkező szállítmányozó, logisztikai cégeket vásárolt meg. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk angol és francia nyelvtudással.
Olyan pályázók jelentkezését várjuk nagy szeretettel, akik nemzetközi fuvarozásban már tapasztalt kollégák!

A pozíció megnevezése: NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása;
  • Üzletfejlesztés; megbízói és alvállalkozói kör bővítése;
  • Kapcsolattartás a vonatkozó belső részlegekkel;
  • Külföldi házakkal napi kapcsolattartás szóban, írásban;
  • Megbízások kezelése, nyomon követése;
  • Kapcsolattartás belföldi disztribúcióval, raktárral és vámcsoporttal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú logisztikai végzettség előny;
  • Legalább 3 - 5 év tapasztalat KÖZÚTI szállítmányozási területen, fuvarszervezésben;
  • Angol ÉS francia nyelv tárgyalóképes ismerete feltétele a pozíció betöltésének;
  • MS Office magabiztos használata.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés;
  • Egyéni motivációs rendszer;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Jó csoportlégkör;
  • Továbbképzési lehetőség, kihelyezett tanfolyamok.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Supply Chain Menedzsment

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye Budaörs. Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • Francia Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió