Nemzetközi fuvarszervező - Angol vagy német nyelvtudással (Ref: PJ3811)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.29.
Hirdetés azonosító: 962821
lejárt

Ügyfelünk Európa számos országában működtet szállítmányozással foglalkozó helyi irodákat. Budapesti irodájuk az egyik legnagyobb a cégcsoporton belül, ami további piacok felé bővíti tevékenységét. Lelkes, profi csapatuk erősítésére keresünk határozatlan időre

Nemzetközi fuvarszervező - angol vagy német nyelvtudással

munkatársat

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal, vámkezelő spedíciókkal, átrakóhelyekkel
  • ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása
  • árajánlatok bekérése, optimális megoldások keresése
  • közúti fuvarok szervezése
  • új ügyfelek szerzése
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

A feladatkör betöltéséhez szükséges:

  • fuvarszervezőként/speiditőrként szerzett legalább 1 éves tapasztalat elengedhetetlen
  • kommunikációképes angol VAGY német nyelvtudás
  • ügyfélközpontú, kommunikatív személyiség

Azok jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznak pörgős, sok szervezést igénylő feladatokkal napi 8 órában. Megbízónk ezért bejelentett, versenyképes bérezést, teljesítménybónuszt és színvonalas körülményeket biztosít!

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.