www.cvonline.hu
Nemzetközi Folyamatkontroller ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.08.
Hirdetés azonosító: 775200
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ, budapesti irodájukba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Nemzetközi Folyamatkontroller

Ha magabiztosan beszélsz angolul, és németül; és szeretnél multikulturális környezetben szakmai tapasztalatot szerezni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

- Minőségi kezdeményezések kifejlesztése, aktív részvétel a minőségi folyamatok és eljárások kalibrálásban,
- A minőségi folyamatok és dokumentációk hézag elemzéseinek elkészítése, javító intézkedések javaslattétele,
- A minőségi folyamatok és eszközök használatával kapcsolatos tréningek tartása,
- Minőségi kezdeményezéssel, folyamattal és eljárással kapcsolatos dokumentációk karbantartása,
- Jelentések készítése minőségi témákban a belső és külső ügyfeleknek,
- Az ISO és COPC bizonyítványokkal kapcsolatos információk bővítése,
- A minőségi kezdeményezések és fejlesztések bevezetésének koordinálása,
- Minőségi folyamatok és eljárások kalibrálása,
- Alkalmanként utazás a párizsi és római irodákba, az ottani folyamatok helyességének ellenőrzése.

Követelmények
-Egyetemi vagy főiskolai diploma,
-Tárgyalóképes Angol ÉS Német nyelvtudás,
-Min. 2-3 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen,
-Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat előny.