Nemzetközi fizetésforgalmi munkatárs (invesztigációs ügyintéző)

  • A hirdetés 329 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Csapatunkba keresünk munkatársat Bankműveletek - banki alaptevékenységek támogatása munkakörbe.

Főbb feladatok

  • nemzetközi fizetésforgalmi tranzakciókkal kapcsolatos reklamációk ügyintézése
  • társbankokkal történő levelezés
  • banki társterületekkel történő kapcsolattartás
  • nemzetközi fizetésforgalmi ügyletek lebonyolítása

Követelmények, elvárások

  • önálló gyors, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Egyéb elvárások

  • középfokú végzettség
  • nemzetközi fizetésforgalmi ismeretek
  • középfokú angol nyelvismeret
  • SWIFT ismeretek
  • banki tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Terület: Budapest

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol