www.cvonline.hu

Nemzetközi Értékesítési Vezető

  • A hirdetés 421 napja lejárt

Megbízónk, egy humán-egészségügyi laboratóriumi szolgáltatásokra specializált multinacionális vállalat, magyar leányvállalata részére keresünk

pozícióba, magasan kvalifikált, sikerorientált értékesítési szakembert, aki örömmel vezetné a  határon túlnyúló szolgáltatásértékesítési expanzióját. Különös tekintettel kelet-közép-európai országokra.

Feladatok:

  • A kelet-közép-európai laboratóriumi diagnosztikai piac felmérése
  • Értékesítési tervek teljesítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél elégedettség mérése, piackutatás
  • Határokon átnyúló mintaszállítási szabályozásokat és lehetőségek felderítése
  • Végigvezeti a szerződéskötés teljes folyamatát
  • Javaslatokat tesz a folyamatok költséghatékonyságának növelésére

Elvárások:

  • Orvosi vagy egyéb egészségügyi vonatkozású egyetemi végzettség
  • Öt éves tapasztalat egészségügyi szektorban direkt értékesítés / marketing / ügyfélkapcsolatok területen
  • Angol nyelvismeret, aktív tárgyalási szint

Előnyként értékeljük:

  • Humán-egészségügyi laboratóriumi szolgáltatások, molekuláris diagnosztika, egészségbiztosítás, projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat (tanulmányok egy vagy több területről)
  • Egyéb Európai nyelv ismerete, különös tekintettel, Szerb, Horváth, Román, Ukrán, Orosz
  • Referencia

Pályázatát legyen kedves az alábbi címre eljuttatni angol és magyar nyelven egyaránt.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol