www.cvonline.hu

Nemzetközi értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Multinacionális ruházati kereskedelmi partnercégünk részére tapasztalt kollégát keresünk

pozícióba.

Feladatok:

  • saját gyártású, kiváló minőségű ruházati termékek értékesítése
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és a felmerülő új igények kiszolgálása
  • új ügyfelek felkutatása a nyugat-európai régióban, szerződéskötés, kapcsolattartás
  • ruhaipari termékeket forgalmazó webshop tartalmának ellenőrzése, aktualizálása
  • a kereskedelemmel kapcsolatos marketingtevékenység ellátása: promóciós anyagok tervezése, gyártása; részvétel nemzetközi kiállításokon, a márka professzionális képviselete
  • szoros együttműködés a gyártási minőségért felelős asszisztenssel
  • értékesítési stratégia kidolgozása együttműködésben a menedzsmenttel és a gyártással

Elvárások:

  • tárgyalóképes magyar és angol nyelvtudás, további idegen nyelvek ismerete előny
  • min. 3-5 éves kereskedelmi, értékesítési tapasztalat, preferáltan ruházati kereskedelem területén
  • utazási hajlandóság (évente 4-6 európai szakmai rendezvényen való részvétel)
  • magabiztos felhasználói szintű informatikai tudás
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, erős értékesítési véna

Előny:

  • meglévő kapcsolatrendszer ruházati termékek, divatcikkek területén
  • online értékesítésben szerzett tapasztalat
  • online marketing eszközök ismerete és alkalmazásában szerzett gyakorlat

Amit ügyfelünk kínál:

  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem és motiváló juttatási csomag
  • kiváló szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát magyar és angol nyelven, fizetési igényének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő