www.cvonline.hu

Nemzetközi diszponens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.11.
Hirdetés azonosító: 745070

Nagymúltú osztrák multinacionális partnerünk biatorbágyi telephelyére keresünk munkatársat fuvarszervező munkakörbe.

Feladatok:

- Beérkező megbízások visszaigazolása, okmányok ellenőrzése
- Külföldi engedélyek bekérése, okmányok továbbítása a pénzügyre
- Kísérések szervezése, optimális kihasználtság elérése a járatterv alapján
- Megbízások kiadása a gépjárművezetők részére
- Folyamatos kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
- Kapcsolattartás a megbízóval
- Számlázáshoz történő előkészítés
- Zavartalan fuvarozási feladatok elvégzésének biztosítása

Elvárások:

- Szakirányú végzettség, releváns tapasztalat
- Folyékony, magabiztos NÉMET nyelvtudás
- Szervező készség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Széleskörű informatikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Hosszútávú lehetőség
- Szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló és proaktív munkavégzésre
- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi, modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a