www.cvonline.hu

Nemzetközi devizaforgalmi reklamációs munkatárs

  • A hirdetés 638 napja lejárt

OTP Bank Nyrt

 munkakör betöltéséhez határozott időre munkatársat keres

Feladatok:

  • Nemzetközi átutalásokkal kapcsolatos ügyintézés, angol nyelvű levelezés külföldi bankokkal az átutalásokkal kapcsolatban felmerült problémák rendezése érdekében;
  • Hibás átutalások rendezése;
  • Ügyfélkérések (törlés, módosítás stb.) továbbítása a külföldi bankok felé;
  • A levelezés során felmerült, ill. téves költségek rendezése;
  • Kézi feldolgozást igénylő átutalások rögzítése, könyvelése;
  • Ügyfélbejelentések kivizsgálása, válaszlevél megírása az érintett szakterület felé;
  • Nostro- ill. vostro számlák forgalmával kapcsolatos levelezés;
  • Külföldi bankokkal kötött egyedi megállapodások szerinti ügyintézések.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Képesség az együttműködésre, a csapatban való munkára;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Nagy munkabírás.

Előny:

  • Nemzetközi pénzforgalomban szerzett gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2015. június 30.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő