www.cvonline.hu

Nemzetközi devizaforgalmi munkatárs

  • A hirdetés 1255 napja lejárt

OTP Bank

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • Nemzetközi fizetésekkel kapcsolatos ügyintézés;
  • Euró klíring- és elszámolórendszerekkel kapcsolatos egyeztetések lebonyolítása;
  • Kivételkezelés, reklamációs ügyek intézése;
  • Magyar és idegen nyelvű levelezés partnerbankokkal;
  • SWIFT üzenetek feldolgozása;
  • Bankközi költségelszámolások lebonyolítása;

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági/pénzügyi végzettség;
  • Középfokú angol nyelvismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • SWIFT rendszer ismerete;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Képesség az együttműködésre, a csapatban való munkavégzésre;
  • Nagy munkabírás;

Előny:

  • Nemzetközi fizetési forgalom terén szerzett gyakorlat;

Jelentkezési határidő: 2014. június 20.

Kérjük, hogy a Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol