www.cvonline.hu

Nemzetközi ÁFA szakértő, könyvelési specialista

  • A hirdetés 670 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Kereskedelmi és sales-es tevékenységet folytató vállalat részére keresünk adózási területen jártas szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban;
Adókkal, áfával kapcsolatos bevallások elkészítése (több leányvállalat számára);
Együttműködés vállalatban dolgozó könyvelőkkel (Eu szerte);
Szervezeten belüli adózási kérdések megoldása;
Jogszabályi változások nyomon követése;
Riportolás a német eu-i pénzügyi vezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú pénzügyi végzettség (releváns tapasztalat kiválthatja)
Mérlegképes könyvelői végzettség
Aktív angol nyelvtudás, ugyanis nemzetközi környezetben fog dolgozni az illető
Adózási ismeretek
Excel magas szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye (Budapestről, Győrből, Fehérvárról bejárható távolság)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Teljes bejárástámogatás
Laptop, telefon
Cafeteria, motiváló bérezés
Képzési, tanulási lehetőségek (pl. nyelv)

Ideális pályázó:

Precíz, pontos munkavégzés
Magabiztos, határozott személyiség
Stressztűrő
Tud rendszerben gondolkodni

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Budapest
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...