www.cvonline.hu

Nemtermelési-anyag-beszerző

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az egyes részlegek beszerzési igényeinek feldolgozása, nem gyártási anyagok és szolgáltatások beszerzése,
  • Részvétel meglevő beszállítók értékelésében és fejlesztésében,
  • Piackutatás, potenciális beszállítók felkutatása, ajánlatok bekérése és értékelése,
  • Ártárgyalások lebonyolítása,
  • Beszállítói költségek optimalizálása, költségcsökkentési projektek kidolgozása, nyomon követése,
  • Szerződési tervezetek és megállapodások elkészítése, szerződések bonyolítása,
  • Globális és helyi beszerzési projektekben való részvétel,
  • Kapcsolattartás a vállalati részlegekkel, meglevő és potenciális szállítókkal és szolgáltatókkal,
  • Beszállítók gondozása SAP-ban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol és német nyelvismeret,
  • Szakirányú (beszerzői) tapasztalat termelő vállalatnál,
  • Analitikus képességek,
  • Megbízható, precíz munkavégzés, képesség az önálló és csapatban való munkára,
  • Jó kommunikációs képességek, tárgyalási képesség,
  • Utazási hajlandóság, B-kategóriás vezetői engedély,
  • ERP-rendszerbeli ismeretek,
  • MS Office alkalmazások ismerete.

Előny:

  • SAP-ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol