www.cvonline.hu

Németül tudó adminisztrációs munkatárs

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1040190

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • Klasszikus adminisztrációs feladatok ellátása
  • Teljes körű információnyújtás az ügyfelek számára
  • Bejövő telefonhívások, e-mailek, levelek kezelése
  • Dokumentum-, és adatbázis kezelés
  • Külföldi partnerekkel, ügyfelekkel történő napi szintű, részletes kapcsolattartás
  • Pontosítások, határidők egyeztetése
  • A gyártás és vevők közötti fordítási, értelmezési feladatok elvégzése

Elvárások:
  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetési csomag
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki rajz olvasás

Nyelv:
  • Német

  • Jelentkezés módja részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom