Németül és franciául jól beszélő gyakornok (Referenciaszám:PJ3375)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.29.
Hirdetés azonosító: 901145
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk csapatába keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Németül és franciául jól beszélő gyakornok

Feladatok:
- Osztályok közötti kommunikáció segítése

- Fordítatási feladatok ellátása

- Elvárások:
- Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton
- Erős francia és német nyelvtudás
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Legalább heti 4-5 nap munkavégzés vállalása
- Székesfehérvári munka vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Innovatív, fiatalos munkahelyi légkör
- Multinacionális háttér

Kérjük, magyar és német/francia nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.