www.cvonline.hu

Németül és angolul is beszélő munkatárs (IT területre)

  • A hirdetés 842 napja lejárt

NÉMETÜL ÉS ANGOLUL IS FOLYÉKONYAN BESZÉLŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK IT TERÜLETRE!

Amire szükséged lesz:

  • Kíváló szóbeli német nyelvtudás (legalább felsőfok-közeli)
  • Folyékony angol nyelvtudás (magabiztos középfokú vagy erősebb)
  • Érdeklődés az informatika iránt, nyitottság új dolgok tanulására
  • Motivált, türelmes, kommunikatív, lelkes, problémamegoldó és precíz személyiség, akivel öröm együtt dolgozni :)

Amire NINCS szükséged:

  • Nyelvvizsgák – a lényeg, hogy jól beszélj mindkét nyelven, nekünk nem kell a papír
  • Komoly informatikai tapasztalat – nem programozókat keresünk, hanem olyanokat, akik egyszerre nyitottak és képesek új informatikai ismeretek elsajátítására
  • Egyetemi végzettség – bár “értelmiségi”, irodai munkát kínálunk, de nekünk elég az érettségi is
  • Sok éves szakmai tapasztalat – tehetséges pályakezdők és szakmaváltók jelentkezését is várjuk, a lényeg az angol és német nyelvtudás, az IT terület iránti érdeklődés és a nyitottság megléte

A munkaadó: német tulajdonú, jól ismert multi

A munkahely: 40 fős, fiatalos csapat egy hangulatos irodában

A helyszín: Pest megye (a Móricztól 40 perc tömegközlekedéssel)

A munka: informatikai problémák kibogozása és dokumentálása, német és angol nyelvű kapcsolattartás

A beosztás: délelőtti és délutáni műszakok (heti váltásokban)

A fizetés: az elvárásoknak megfelelő átlagfizetés 160%-a (és ez a kiemelkedő bér még nem tartalmazza az egyéb juttatásokat)

Ha úgy érzed, hogy megfelesz az elvárásoknak, akkor jelentkezz: küldd el a E-mail cím megjelenítése email címre önéletrajzodat, amelyben egyértelműen feltünteted, hogy milyen az aktív szóbeli német és angol nyelvtudásod!

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr