www.cvonline.hu

Németül és angolul beszélő IT Helpdesk munkatárs

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

A Merlin - IT KFT

Németül és angolul beszélő IT Helpdesk

munkatársakat

keres debreceni irodájába.

Munkavégzés helye:  DEBRECEN

Munkaidő:      40 óra/hét (H-P: 7 -21)

Feladat rövid leírása:

Felhasználói szintű informatikai támogatás nyújtása német és angol  nyelven nemzetközileg elismert ügyfelünknek telefonon és emailen.

Főbb feladatok:

  • Felhasználói szintű IT támogatás nyújtása  telefonon , emailen és ügykezelő szoftveren keresztül német és angol nyelven
  • Ügyfelek hardver és szoftver problémáinak megoldása vagy továbbítása a megfelelő kollégák felé
  • A hívások rögzítése az adatbázisban
  • Bejövő kérések folyamatos figyelése és megválaszolása
  • Tanácsadás és segítségnyújtás az ügyfelek bármilyen számítástechnikai  kérdéseiben
  • Minden vevői probléma, gyors és hatékony megoldása a megadott előírásoknak megfelelően
  • Ügyfélközpontú problémamegoldás
  • A szolgáltatás által előírt irányelvek követése
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó problémák kiszűrése és továbbítása a csoportvezető felé
  • Sürgős kérések esetén az erre vonatkozó sajátos eljárások követése

Elvárások

  • Kíváló kommunikációs képesség (szóban és írásban) német és angol nyelven
  • Microsoft, Micorsoft Office  ismeret
  • Minimum felhasználói szintű PC ismeret
  • Alaposság
  • Csapatjátékos, kreatívitás
  • Kitűnő probléma megoldóképesség

Előny:

  • IT Helpdesk vagy ügyfélszolgálatban szerzett előzetes tapasztalat,
  • hálózati ismeretek
  • Operációs rendszerek jó ismerete (Windows, Unix stb.)

Egyéb követelmény

  • Érvényes Hatósági erkölcsi bzonyítvány

Amit nyújtunk

  • Kiemelt fizetés és juttatások
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Kíváló fejlődési és karrierépítési lehetőségek
  • Multinacionális környezet

Jelentkezés angol nyelvű önéletrajz feltöltésével az alábbi weboldalon

Ref.: ID 2071_74 German and English speaking IT Helpdesk Analyst

vagy a lenti email címen.

Cégünkről  és a pozícióról bővebbenaz alábbi webhelyen olvashat Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő