www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1049520
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális gyártó és kereskedő cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Németül beszélő VILLAMOSMÉRNÖK / TERMÉKMENEDZSER (Rögzítés technika, villamos installációs termékek)

Feladatok:
  • A termékportfolió (Villamos installáció: ÖSSZEKÖTŐ-, RÖGZÍTŐ-, SÍN-, CSATORNA-, KÁBELTARTÓ-, CSŐRENDSZEREK, TÚLFESZÜLTSÉG- ÉS VILLÁMVÉDELELEM) folyamatos optimalizálása és egyeztetése;
  • PIACI TRENDEK megismerése a vevői látogatások, vásárok, szakirodalom segítségével, valamint az egyetemekkel való együttműködésen keresztül;
  • A PIACI IGÉNYEK ÖSSZEGYŰJTÉSE a külföldi értékesítő munkatársaktól, leányvállalatoktól;
  • A termék DOKUMENTÁCIÓ összeállítása, ami alapján a termékfejlesztő tervez, fejleszt;
  • Portfolió VÁLTOZÁSOK KEZELÉSE a különböző adatbázisokban;
  • A TERMÉKFEJLESZTÉSEK koordinálása PROJEKTVEZETŐKÉNT és a teljes projektfolyamat felügyelete az ötlettől a megvalósulásig;
  • A termékfejlesztés koordinálása a szomszédos szakterületekkel (MARKETING, ÉRTÉKESÍTÉS);
  • Termékleírások, vevői prezentáció, vevői és dolgozói oktatások;
  • Egyeztetés a SZERSZÁMTERVEZÉSSEL, TERMELÉSSEL és a gyártás előkészítéssel;
  • A SZABVÁNYOK, TANÚSÍTVÁNYOK, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása az anyavállalat illetékes kollégáival.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki (VILLAMOSMÉRNÖK) vagy gazdasági végzettség;
  • Hasonló területen (Connection, Fastening, Cable Support systems, Transient and Lightning protection) szerzett legalább 2-5 éves releváns (TERMÉKMENEDZSER, GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK) tapasztalat;
  • VILLAMOS szakmai tapasztalatok;
  • VILLANYSZERELÉSI, épületenergetikai ismeretek;
  • Aktív, tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás (angol előnyt jelent);
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Határozott, proaktív személyiség;
  • Jó szervezőkészség, stressztűrő képesség;
  • Rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete, M0/Dél

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest