www.cvonline.hu

Németül beszélő ügyfélkapcsolati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2014.11.24.
Hirdetés azonosító: 855187

- Felsőfokon (C1) beszélek németül, amit szeretnék napi szinten használni
- Pályakezdő, kis tapasztalattal rendelkező munkakereső vagyok
- Nyitott vagyok az IT világára
- Minél előbb szeretnék és tudnék is dolgozni.

Ha szeretnél egy teljesen új csapat tagja lenni, ha fejlesztenéd a nyelv- és IT-tudásodat; jelentkezz!

Feladatok:

- Bejövő hívások fogadása és megválaszolása
- A felhasználók informatikai támogatása: alapszintű informatikai kérdések/problémák megválaszolása és megoldása német nyelven, erre a munkát megelőzően tréningen felkészítenek
- Kommunikáció nemzetközi partnerekkel és kollégákkal
- Együttműködés egy nemzetközi csapattal
- A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
- Tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- Energikus, nyitott és kommunikatív személyiség

Elvárások:

- Folyékony német nyelvtudás (C1)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- IT érdeklődés
- Lendületes, nyitott személyiség
- Jó kommunikációs készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Pörgős, jó hangulatú csapat
- Egy izgalmas, új projekt felépítésének részese lehetsz - Napi szinten használhatod nyelvtudásod egy nemzetközi csapat tagjaként
- Korrekt fizetés és juttatási csomag
- Tréningek a folyamatos fejlődésért

Szólj ismerőseidnek, barátaidnak is, mert hely még bőven akad!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján