www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 730470
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.
Ausztriai székhelyű web fejlesztő cég részére keresünk színvonalas szakmai feladatokkal kollégákat.

Németül beszélő tesztmérnök, Salzburg (E-OF01)

Feladatok:
* webes alkalmazások tesztelése, próbafuttatása (többrétegű rendszer architektúra)
* tesztesetek definiálása
* tesztelés dokumentálása
* vizsgálati jegyzőkönyvek írása
* tesztautomatizálás

Elvárások:
* informatikus végzettség
* legalább 3 év tapasztalat
* tesztmérnök tapasztalat és / vagy szoftver fejlesztői tapasztalat
* relációs adatbázisokban és az SQL alap ismerete
* teszt menedzsment és / vagy tesztautomatizálási tapasztalat
* jó német nyelvtudás

Amit kínálunk:
* Szakmai fejlődést, kihívást jelentő feladatokat
* Versenyképes fizetést
* Azonnali kezdési lehetőség
* Többéves projektmunka

Fizetés: megegyezés szerint
Munkavégzés helye: Ausztria, Salzburg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű Word formátumú, fényképes önéletrajzát vagy regisztrálja önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld