www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 949487
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
Németül beszélő TERMELÉSI VEZETŐ / PRODUKTIONSLEITER (Fémmegmunkálás, ISO/TS 16949)

Feladatok:
  • Több száz fős TERMELÉSI TERÜLET komplex VEZETÉSE;
  • A termelés folyamatos tervezése, irányítása és felügyelete a MUNKABIZTONSÁG, TERMÉKMINŐSÉG, TERMELÉKENYSÉG, és folyamatok figyelembe vételével;
  • Termelési területekért felelős KÖZÉPVEZETŐK munkájának irányítása és ellenőrzése, munkatársak folyamatos fejlesztése, értékelése;
  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása;
  • Az emberi és gépi HATÉKONYSÁG folyamatos elemzése, javaslatok készítése, hatékonyságot javító intézkedések kidolgozása és bevezetése;
  • A MINŐSÉGI ELVÁRÁSOKNAK megfelelő termelés szavatolása (ISO/TS 16949), minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése;
  • Beruházások és erőforrások tervezése, megvalósításukban való közreműködés;
  • A vállalati és az AUTÓIPARI szabványok, módszerek és előírások betartásának ellenőrzése a termelésben;
  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása a termelésben.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök);
  • 5-8 éves AUTÓIPARI környezetben szerzett VEZETŐI TAPASZTALAT (Production Manager, üzemvezető, termelési vezető/igazgató, Produktionsleiter);
  • FÉMMEGMUNKÁLÁSI eljárások, folyamatok és gépek ismerete, ebben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás;
  • Magas szintű kommunikációs készség;
  • Gyakorlatias, dinamikus személyiség.

Munkavégzés helye:Veszprém

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém