www.cvonline.hu
Németül beszélő Security Management Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 879862
lejárt
FELADAT

  • Biztonsági projektek kezdeményezése, megtervezése és levezénylése.
  • Service Delivery Management támogatása biztonsági kérdésekkel kapcsolatban és az ügyféllel való kapcsolattartás átvétele a biztonsági szerepkörben.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági irányítási modell kifejlesztése és fenntartása.
  • Biztonságot érintő események és incidensek menedzselése, ügyfél felé történő kommunikálása.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági követelmények kifejlesztésének és bevezetésének támogatása.
  • Ügyfélspecifikus biztonsági ellenőrzések megtervezése és támogatása (az ellenőrzést megelőző belső kontroll ellenőrzést beleértve).

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns, 5-7 év szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív német és angol nyelvtudás
  • Átfogó ismeret a biztonságot érintő kérdésekben (bizalmas adatok sértetlensége és azok elérhetősége)
  • Tapasztalat a biztonsági szolgáltatási keretrendszerekben (ISO 27001, COBIT) vagy más hasonló vállalati biztonságot szabályozó rendszerben
  • SIEM, Active Directory/LDAP rendszerek ismerete
  • Szakmai elhivatottság tanusítása belső vállalati egységek és az ügyfél felé

Személyiségbeli követelmények

  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú terhelhetőség
  • Felelősség vállalás
  • Jó rendszerezési készség, analitikus szemlélet
  • Utazási hajlandóság

Előny

  • ITIL ismeretek

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77249

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Éjszakai munkavégzés - Ügyfélkapcsolati referens angol nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Előkezelő

Veszprém megyei gépgyártó partnercégünk számára...
Veszprém, Veszprém

Mintavételező

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. cson...
Csongrád, Csongrád