www.cvonline.hu
Németül beszélő reporting specilaista (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 828682
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   A T-Systems által fejlesztett reporting   alkalmazás üzemeltetése
  •   Online reportok készítése
  •   SLA és OLA Level Management
  •   Infrastruktúra reporting

Elvárások

  •   Informatikai végzettség vagy min. 2év releváns   tapasztalat
  •   Folyékony német és középfokú angol nyelvtudás
  •   ITIL folyamatok alapos ismerete
  •   Hálozati ismeretek
  •   MS és UNIX alapú rendszerek ismerete
  •   Kommunikatív, minőségorientált és analitikus attitűd

Előny:

  •   Alkalmazás üzemeltetési és reporting tapasztalat
  •   SAP Business Objects
  •   Web Inteligence
  •   HP Site Scope
  •   VBA, VB Script, HTML

Amit kínálunk

  •   Fiatal és   barátságos csapat
  •   Széleskörű   tudás megszerzésének lehetősége
  •   Rugalmas   munkaidő
  •   Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és   angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül   küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81086

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs