www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 929123
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
NÉMETÜL BESZÉLŐ MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar, NPI)

Feladatok:
  • A vevői megelégedettség biztosítása és folyamatos javítása
  • A vállalati és termelési csoport célok elérésének aktív támogatása
  • Termék bevezetési és mintázási folyamatok lefolytatása (APQP, PPAP), azok dokumentálása
  • Dokumentációkezelés (termékspecifikációk, minőségügyi és projekt dokumentációk készítése és frissítése)
  • Árajánlat fázisban termékek előzetes minőségügyi értékelése, megvalósíthatósági vizsgálat koordinálása
  • Folyamatképesség vizsgálatok kiértékelése
  • Ellenőrzési módszerek meghatározása
  • A vevő képviselete a vállalaton belül
  • A vevői kapcsolatok ápolása, fejlesztése

Elvárások:
  • Mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás (angol előny)
  • Autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség magyar és idegen nyelven
  • APQP/8D folyamatok ismerete

Munkavégzés helye: Mór

Jelentkezzen online magyar és NÉMET nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér