Németül beszélő Mainframe alkalmazás adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 818471
lejárt
FELADAT

Feladatok

Egy bevezető, Mainframe Akadémia elvégzése után a következő feladatok várnak Rád:

 - Incidens, probléma és change management a TSI folyamatoknak megfelelően

 - Alkalmazásfüggetlen ügyféltámogatás (security, fájlkezelés, fájltranfszer)

 - Batch jobok tervezése, implementálása

 - IDMS és/vagy DB2 applikáció adatbázisok karbantartása, implementálása

 - Batch jobok és online komponensek monitorozása és hibakezelése (IDMS, DB2, MQS, CICS, WAS)

 - Standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése, végrehajtása, illetve karbantartása az optimális applikáció szervízhez

 - Üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

 - Felsőfokú német nyelvtudás

 - Alap z/OS rendszer és subsystem ismeretek

 - Alapszintű job scheduling rendszerismeret

 - Alapszintű programozási ismeretek REXX, illetve SLIST területen

 - Önálló munkavégzésre való hajlandóság, megbízhatóság,rugalmasság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71486

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen