www.cvonline.hu

Németül Beszélő Könyvvizsgáló Asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.10.08.
Jelentkezési határidő: 2014.11.26.
Hirdetés azonosító: 865963
lejárt

Németül Beszélő Könyvvizsgáló Asszisztenst keresünk német tanácsadó partnerünk irodájába Budapesten.

A Könyvvizsgáló Asszisztens feladatai közé tartozik az ügyfelek részére végzett jogi kötelezettségen alapuló könyvvizsgálatban és a konszolidációs adatszolgáltatások auditálásában való részvétel, valamint közreműködés az audithoz kapcsolódó pénzügyi és számviteli tanácsadásban. További feladatokat képez a számviteli rendszerek felülvizsgálata, a társaságok működésének felmérése, valamint a folyamatvizsgálatokban és rendszerfelmérésben való részvétel.

Olyan álláskeresők jelentkezését várjuk a Könyvvizsgáló Asszisztens pozícióra, akik felsőfokú gazdasági / számviteli végzettséggel rendelkeznek, valamint folyékonyan beszélnek németül és érdeklődnek a könyvvizsgálat iránt. Partnerünk számos alkalommal auditál vidéki cégeket, így jogosítvány előnyt jelenthet a pályázat folyamán. Erős excel ismeret, illetve 1-2 év relevánsnak tekinthető szakmai tapasztalat szintén előny, de nem elvárás.

Amennyiben felkeltette a hirdetésünk az érdeklődésed és szeretnél egy nemzetközi cég helyi könyvvizsgáló csapatában dolgozni, kérlek jelentkezz önéletrajzoddal a Hays.hu-n keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest