www.cvonline.hu

Németül beszélő kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 327 napja lejárt

 Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

Németül beszélő
kereskedelmi asszisztens

munkatársat keresünk osztrák ügyfeleinkkel történő
kapcsolattartási feladatokra

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • gyors, logikus gondolkodás
  • határozott fellépés
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes-körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Önéletrajzod az alábbi e-mail címre juttasd el.
MetaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német