www.cvonline.hu
Németül beszélő IT Security adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 791745
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Antispam szolgáltatások üzemeltetése

 - Különféle SW appliance-ek Linux rendszereinek kezelése

 - SQL lekérdezések, adatbázisok karbantartása

 - Új ügyfelek teljes körű kiszolgálása az üzemeltetett   környezeten (domain-ek és userek létrehozása, kezelése)

 - Syslog konfigurációk

 - Patch management

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség és legalább 1 év releváns szakmai   tapasztalat, vagy azzal egyenértékű legalább 3 év releváns szakmai   tapasztalat

 - Legalább középfokú német ÉS angol nyelvismeret

 - IT biztonsági rendszerek, Antispam szolgáltatások vagy   UNIX/Linux üzemeltetésben szerzett tapasztalat

 - Syslog alapismeretek

 - SQL alapismeretek

 - Windows Server alapismeretek

 - Mailrouting ismeret (SMTP)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén   (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési   lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján:80187

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs