www.cvonline.hu
Németül beszélő adatrögzítő (Referenciaszám: PJ4597)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.11.
Jelentkezési határidő: 2016.07.13.
Hirdetés azonosító: 1050834
lejárt

Budapesti, I. kerületi partnerünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Németül beszélő adatrögzítő

Feladatok:
- Bejövő hívások fogadása
- Megrendelések rögzítése német nyelven

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappalit tagozatos hallgatói jogviszony
- Minimum heti 2 nap vállalása, munkaidő: 14.00 és 16.00 között (hétvégén is lehet dolgozni)
- Legalább erős középfokú német nyelvtudás

Kérjük, magyar és német nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.