www.cvonline.hu

Németországi szerszámkészítő

  • A hirdetés 1015 napja lejárt
Bevezető:
Német partnerünk szerszámkészítőket keres akár azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre.
A munkavégzés helye Németország, Treuen vagy Berlin.

További információk:
Feladatok
• Szériaszerszámok gyártása, javítása, optimalizálása fröccsöntő-berendezésekhez
• Műszaki rajz, egyéb előírások alapján történő munkavégzés
• Konvencionális maró-és eszterga-gépkezelés
• Funkció-és minőség-ellenőrzés
• Hibaelhárítás, hibafelismerés
• Dokumentációvezetés (pl. javítási, karbantartási feladatakóról)
• Mérési-vizsgálati előírások felállítása
• Manuális működés ellenőrzés

Elvárások a jelentkezővel szemben
Minimum társalgási szintű német nyelvtudás (B1)
• Végzettség: szerszámkészítő
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Mérési-és vizsgálati eszközök ismerete
• Precíz, pontos munkavégzés
• Előnynek számít: CNC-ismeretek
• Megbízhatóság, rugalmasság

További információ

Fizetés
A pályázatot fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni!

Szállás
A szállást a munkaadó intézi, előre lefoglalja a munkavállaló számára
• A munkavállalóra eső bérleti díj összege 150-250 euró/hó (amelyet a fizetésből vonnak le), a fennmaradó részt a munkaadó állja
• A pontos szállásköltség attól függ, hogy a munkavállaló egyágyas vagy többágyas szobában kerül elhelyezésre.

Indulótőke
• Indulótőkére szükség van, amely fedezi az első fizetésig felmerülő költségeket (kiutazás, étkezés)
• Előleg kérhető a munkaadótól legalább egy hetes munkavégzést követően

Bejelentést partnerünk végzi, ill. segítséget nyújtanak egyéb hivatalos ügyek intézésében. A bejelentés Németországban történik, a munkavállalók határozatlan idejű munkaszerződést kapnak. Munkacipőt, munkaruhát és további munkavédelmi eszközöket partnerünk biztosítja a munkavállalók számára.

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra

Irodáink
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Link megjelenítése
Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Magyarország
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Külföldi munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német