www.cvonline.hu

Németországi recepciós állás - tapasztalat nélkül is

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Azonnali kezdéssel keresünk hosszútávra (legalább 2 évre) 82 szobás saarbrückeni szállodába recepcióst!

Akár tapasztalat nélkül is betölthető pozíció!

Munkakör:

• Recepciós,
• Reggeliztető,
• A takarító személyzet beosztása, a szobák ellenőrzése,
• Általános irodai feladatok.

Szakmai elvárás:

• Legalább érettségi,
• Felsőfokú német- és középfokú angoltudás szóban és írásban,
• Szállodai recepciósként szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
• Határozott fellépés,
• Önálló munkavégzés,
• Rugalmasság.

Amit kínálunk:

• Ingyenes reggeli étkezés,
• Bruttó 9 € / óra fizetés,
• Legalább heti 35 óra munkavégzés biztosított!

Német és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk!