www.cvonline.hu

Németországi orvosi állások

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Szakorvosi munkák Németországban

Egészségügyi intézményünk közvetlenül keres,
Németország keleti területére (Lipcse, Drezda, Berlin és ezek közvetlen környéke)
tapasztalattal rendelkező
Szakorvosokat és 4-5 éves rezidenseket az alábbi területekre:

  • gyermekgyógyász,
  • szemész,
  • fül-, orr-, gégész,
  • bőr és nemigyógyász,
  • szülész-nőgyógyász,
  • háziorvos

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Erős középfokú német nyelvtudás -B2-es szint
  • Orvosi és szakorvosi diploma megléte
  • Hajlandóság külföldi munka vállalására
  • Hajlandóság továbbképzéseken való részvételre

Amit mi kínálunk:

  • Fizetés rezidens orvosok részére 3800 – 5000 EUR/hó, szakorvosok részére 5000-16.000 EUR/hó
  • 35-40 órás munkaszerződések, vállalható és nem kötelező túlórák, adminisztráció a kiszolgáló személyzet feladata, minőségi felszereltség
  • Nyelvi szintfelmérő
  • 4-5 éves rezidenseknek az addig elvégzett évek beszámítása, színvonalas további képzések
  • Németországi interjúk tejes körű megszervezése
  • Hivatalos dokumentumok fordítása, elismertetése, munkavállaláshoz szükséges vizsgára való felkészítés, nyomonkövetés
  • Segítünk a németországi lakhatás megtalálásáról, családos orvosoknak lehetőség a családdal való letelepedésben
  • Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére

A magyar diploma és szakorvosi diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében ill. a német nyelvi vizsga felkészítését (munkábaálláshoz) az MVZ-Dreiländer-Eck GmbH teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek átvállalja.

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – a szállás biztosított cégünk részéről.

Interjút követően legkésőbb 2-4 hónap múlva lehetséges a munkakezdés (ennyi időt vesz igénybe az orvosi diploma hivatalos elismertetése, munkavállaláshoz szükséges vizsga felkészítés és a vizsga)

Német nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, esetleges referenciákat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Külföld
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német