Németországi orvos állás belgyógyász vagy háziorvos szakvizsgával 2015. áprilisi kezdéssel.

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Egy Gera melletti kellemes hangulatú városba keresünk egy magyar orvos rendelőjébe házi orvosi vagy belgyógyász szakvizsgával rendelkező orvost.

Lehetséges munkakezdés 2015. április.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat:

-          Erős középfokú német nyelvtudás B2

-          Házi orvos vagy belgyógyász szakvizsga

-          Hajlandóság legalább egy éves munkavégzésre

Amit kínálunk:

-  Fizetés bruttó 5500 EUR/hó + teljesítményorientált jutalék + ügyeleti díj (akár 7000 EUR)

 - Rendelési idő: hétfőtől péntekig 8:00-12.00-ig, hétfőn és csütörtökön 15:00-18:00 óráig

 - Modern, felszerelt rendelő, kiváló dokumentációs rendszer

-  Önéletrajz, pályázati anyag magas színvonalú összeállítása

- Németországi interjú tejes körű megszervezése, a kiutazás térítése

-  Szállás biztosítása (Gera környékén a szállások kedvezményes áron vannak)

- Az ügyintézésben, felkészülésben esetlegesen felmerülő problémák esetén állunk rendelkezésére

A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egészét átvállalja.

Német nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre várjuk vagy várjuk megtisztelő hívását a 06-1-203-5833 -as számon.

Link megjelenítése

Irodáink

Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Eger
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád