www.cvonline.hu

Németországi asztalos munka

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Német partnerünk TÁRSALGÁSI SZINTŰ NÉMET NYELVTUDÁSSAL rendelkező tapasztalt ASZTALOSOKATkeres hosszú távra.

Elvárások a jelentkezőktől:
• Társalgási szintű német nyelvtudás (mindenkinek kell tudnia),
• SZAKMUNKÁS BIZONYÍTVÁNY (lehetőleg hivatalos német fordítása),
• német nyelvű önéletrajz,
• 2-3 év friss szakmai tapasztalat,
• Rugalmasság, önálló munkavégzés, jó időbeosztás készsége
• Több műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny:

• Bútorasztalosként szerzett tapasztalat

Feladatok

• Bútor összeszerelés
• Gyártó üzemben való munkavégzés

Amit kínálunk:

• Munkaidő heti 40 óra (lehetőség a túlórára)
• Fizetés: bruttó 10,98 €/ óra, illetve 250 euró egyéb juttatás havonta, így 152 óra munka után minimum nettó 1600 euró jár (túlóra nélkül)
• 25 % túlóra pótlék, 50% hétvégi pótlék
• Német bejelentés és munkavégzés
• 24 nap fizetett szabadság
• Közvetítés ingyenes
• Hosszú távú munkaviszony lehetősége

Indulótőke
• kiutazás költsége
• az első fizetésig, az első hónapban felmerülő költségek fedezésére

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével az E-mail cím megjelenítése-ra

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr
Heves
Hajdú-Bihar
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző